, Łódź
+48
serwis@iserwis-lodz.pl

PENDRIVE & KARTY PAMIĘCI

Naprawa oraz serwis laptopów i komputerów

Odzyskiwanie danych z karty SD

Najbardziej popularne urządzenia, które określamy mianem pamięci FLASH to karty SDpendrive czy dyktafony. Ze względu na dość skomplikowaną budowę, bardzo ważne jest, aby kość pamięci nie została uszkodzona. Odzyskanie danych z karty SD czy z pendrive może być czasochłonne jednak jak najbardziej technicznie możliwe do wykonania.

Straciłeś zdjęcia?

Są takie chwile, te wyjątkowe, których nie można już powtórzyć. Aparaty umożliwiają nam zatrzymywanie tych momentów w obiektywie.

Straciłeś zdjęcia ze ślubu?

Z niepowtarzalnej podróży na Malediwy?

A może zdjęcia swojej córeczki jak była mała?

Możemy odzyskać zdjęcia z karty SD czy telefonów, jak również z urządzeń, na których są przechowywane takich jak pendrive czy dyski twarde.

Odzyskiwanie zdjęć z karty SD jest możliwe – możemy przywrócić Twoje utracone wspomnienia!

Jak odzyskać dane z karty SD, pendrive?

  1. Przede wszystkim nie korzystaj dalej z urządzenia, gdyż może to znacznie pogorszyć sprawę i skomplikować proces odzyskania danych.
  2. Skontaktuj się z profesjonalną firmą odzyskującą dane. Pod żadnym pozorem nie próbuj otwierać dysku na własną rękę. Prosimy też o wystrzeganie się rad “znajomych informatyków”, którzy zalecają włożenie dysku do lodówki czy wanny. oferujemy darmowy odbiór nośnika – wystarczy zadzwonić pod numer  577 947 415.
  3. W naszym Laboratorium zawsze rozpoczynamy od diagnozy, na podstawie której weryfikujemy uszkodzenia, dobieramy metodę odzyskania i na tej podstawie określamy koszty. Diagnoza w trybie ekonomicznym jest warunkowo bezpłatna i trwa 7 dni, można skorzystać również z trybów przyspieszonych.